Shadowbox.init();
19 stycznia 2019 r.
BIR: Hong Kong 2017 World Recycling Convention & Exhibition

(...) konsumentów, brokerów, dostawców maszyn i wyposażenia, oprogramowania IT oraz konsultantów.

Program konwencji obejmuje coraz bardziej interesujące tematy dotyczące metali żelaznych i nieżelaznych, papieru, tekstyliów, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, opon i złomu elektronicznego.

Szerokie możliwości handlowe i biznesowe na platformie Trading Floor, Networking Lounge i na międzynarodowej wystawie.

Niezapomniane wydarzenie Evening Welcome dla wszystkich zarejestrowanych delegatów, gości i partnerów życiowych: na „Sky100”, szczycie najwyższego budynku w Hongkongu. Na 393 m npm znajduje się jedyny kryty taras widokowy w Hongkongu, z którego roztacza się panoramiczny widok na terytorium i słynny port Victoria. Budynek, połączony z największymi sieciami transportowymi i światowej klasy centrum handlowym w mieście, został uznany za niezbędny przystanek dla turystów odwiedzających Hongkong. Posiada on podwójną szybkobieżną windę, która osiąga 100. piętro w ciągu zaledwie 60 sekund. Dostęp zostanie przyznany tylko zarejestrowanym delegatom, partnerom życiowym i gościom.

NOWOŚĆ! Jeszcze więcej możliwości bezpośrednich rozmów biznesowych w nieformalnym otoczeniu w „Traders Bar”, który znajduje się w centrum wystawy międzynarodowej.

Copyright: IGMNiR 2009 - 2012