Shadowbox.init();
16 lutego 2019 r.
Oddział Metali Nieżelaznych BIR ogłasza prelegentów na majową konferencję

Oddział Metali Nieżelaznych Międzynarodowego Biura Recyklingu (BIR) zaprosił trzech gości na dzielenie się swoimi doświadczeniami podczas sesji plenarnej oddziału 22 maja 2017 r. o godz. 9:30. Sesja rozpoczyna Światową Konwencję i Wystawę Recyklingu BIR, która potrwa do 24 maja w Hongkongu, w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym.

Wśród prelegentów będzie Masao Montani, dyrektor Daiki Aluminium Industry Co. Ltd. z Japonii i dyrektor zarządzający PT Daiki Aluminium Industry Indonesia w Indonezji; John Browning, założyciel i dyrektor zarządzający BANDS Financial, posiadający licencję Securites and Futures Commission - broker kontraktów futures z siedzibą w Hongkongu, oraz Hong Yang, zastępca dyrektora zarządzającego Minmetals Germany GmbH, który jest częścią China Minmetals Corp., jednego z największych koncernów surowcowych w Chinach.

Daiki Aluminium jest największą hutą aluminium wtórnego w Japonii, a jego roczna produkcja wynosi około 240 000 ton. Daiki posiada także filie w Tajlandii, Indonezji, Malezji i na Filipinach, a całkowita produkcja grupy w Azji Południowo-Wschodniej wynosi 192 000 ton rocznie.

Tytuł prezentacji Masao Montani to "Rynek aluminium wtórnego w Azji Południowo-Wschodniej i Azji Wschodniej".

Zanim założył firmę BANDS Financial, Browning był dyrektorem zarządzającym Jefferies Asia. Był członkiem zarządu London Metal Exchange (LME) i przewodniczącym komisji handlu elektronicznego  LME w latach 2002-2004. Jest on szeroko doceniany za utworzenie elektronicznej platformy handlowej LME Select.  W latach 2008-2012 Browning stworzył platformę umożliwiającą klientom handel symultaniczny na chińskim i międzynarodowych rynkach kontraktów terminowych.

BANDS Financial jest własnością BANDS Unified Ltd., holdingu z siedzibą w Hongkongu, który jest również właścicielem BANDS Risk Management. BANDS Unified został założony przez Tiger Shi i Johna Browninga, którzy pracowali na wyższych szczeblach w wielu uznanych na świecie bankach i instytucjach finansowych i od ośmiu lat specjalizują się w east-west dynamic.

Browning będzie mówił o "Powrocie inflacji cen towarów - skąd dostaniemy ceny?"

Hong przyszedł do Minmetals po ukończeniu studiów w 1991 roku. Jego kariera obejmuje pięć lat pracy na stanowisku  kierownika działu Minmetals Trading w Pekinie, cztery lata na stanowisku  asystenta prezesa Minmetals Brazylia, siedem lat z China National Minerals w Pekinie jako zastępca dyrektora generalnego i trzy lata jako prezes Minmetals Korea. W 2010 roku dołączył do Minmetals Development w Pekinie, gdzie na początku pracował jako dyrektor generalny ds. strategii i planowania, a następnie jako zastępca dyrektora projektów e-commerce. W roku 2014 Hong przeniósł się do Niemiec, aby pracować dla Minmetals Germany GmbH.

Założona w 1986 roku firma Minmetals Germany GmbH należy do najstarszych chińskich przedsiębiorstw w Niemczech. Jego główną działalnością jest sprzedaż stali węglowej i stali nierdzewnej, a także zakup surowców do produkcji stali. Od 2008 r. Firma Minmetals Germany prowadzi filię w Anglii i niedawno stała się aktywna w Turcji, gdzie powstała nowa spółka zależna, koncentrująca się na zakupie surowców.

Hong podzieli się swoją wiedzą na temat "Dynamicznego rynku złomu miedzi w Chinach".

Na spotkaniu plenarnym zaprezentowane zostaną również streszczenia dotyczące globalnych rynków recyklingu metali nieżelaznych i odpowiedzi na pytania uczestników.

Źródło: www.recyclingtoday.com

 

Copyright: IGMNiR 2009 - 2012